LASERWASH 360 PLUS

KONTAKT

START

LaserWash 360 Petronova

F&Q

f y

- Myjnia bezdotykowa LaserWash® 360 Plus firmy PDQ - USA -

O myjni LaserWash 360 Plus

Myjnia PDQ model LaserWash 360 Plus to myjnia nietypowa, a jednocześnie wyznaczająca kierunek w którym podąża cały świat jeśli chodzi o technikę mycia samochodów. Ktoś kto raz widział lub korzystał z tej myjni zmienia sposób myślenia o mechanicznym myciu samochodu i staje się stałym klientem tej technologii mycia.

 

Ta technologia mycia zdobywa świat i wkracza także do Polski. Sam proces mycia jest zrobotyzowany podobny do mycia bezdotykowego, ale lancę obsługuje robot, nie człowiek. Nie ma ryzyka dla myjącego, że zostanie oblany wodą podczas mycia, chodzi po mokrej podłodze gdzie są detergenty i niszczy obuwie, zimą jest narażony na zimno i zamarzanie podłoża i pojazdu.

Myjnia LaserWash 360 Plus pozwala na:

  • oszczędność czasu, ramię robota dużo szybciej i z większą precyzją nakłada środki myjące,
  • oszczędność ilość wody, użytej chemii i energii,
  • po umyciu myjnia osusza specjalnymi dyszami karoserię samochodu, co jest nie spotykane w myjniach bezdotykowych,
  • kierowca siedzi podczas mycia w samochodzie i może obserwować proces mycia na specjalnych wyświetlanych piktogramach, obserwować mycie kolorową pianą lub np. pisać SMS, przeglądać internet,
  • w porze jesiennej lub zimowej większość myjni bezdotykowych musi być wyłączona, myjnia LaserwWash 360 Plus pracuje cały rok bez względu na pogodę.

 

Jest to zdecydowanie najlepsza myjnia dla ludzi ceniących wygodę i jakość mycia.

Dla użytkownika (właściciela) myjni to urządzenie o najlepszych parametrach myjących i najtańszych kosztach utrzymania myjni.

O producencie myjni

LaserWash 360 Petronova

Firma PDQ (na początku pod nazwą Carefree) powstała w 1984 roku i już w 1986 roku powstała pierwsza linia produktów z serii Laserwash i firma zmieniła nazwę na Performance-Dependability-Quality (PDQ). W 1998 roku firma PDQ została zakupiona przez Dover Corporation USA.

PDQ mając 34 letnią historię jest dzisiaj wiodącym światowym liderem produkującym automatyczne myjnie bezdotykowe i może się pochwalić kilkunastoma tysiącami myjni bezdotykowych pracujących na całym świecie.

LaserWash 360 Petronova
f y