LASERWASH 360 PLUS

KONTAKT

START

LaserWash 360 Petronova

F&Q

f y

Zalety:

Nowy model automatycznej myjni bezdotykowej LaserWash®360 Plus po raz kolejny podnosi standardy i wyznacza nowe w przypadku zwiększenia obrotów myjni oraz redukcji kosztów eksploatacyjnych co ma bezpośredni wpływ na szybki zwrot kosztów inwestycji poniesionych przez operatora. Prosta budowa oraz wysokiej jakości materiały zapewniają równowagę pomiędzy poniesionymi kosztami inwestycyjnymi a długo terminowym działaniem i generowaniem zysków.

 

Szybkość działania zwiększa przepustowość myjni co pozwala na szybkie rozładowanie tworzących się kolejek oraz powoduje zwiększenie lojalności klientów. Zastosowana technologia Smart360™ pozwala na dostosowanie się myjni LaserWash®360 Plus do panujących warunków zewnętrznych optymalizując jej pracę co w rezultacie przekłada się na wysoką jakość mycia i satysfakcję klienta.

LaserWash 360 Petronova

podwieszenie urządzenia, brak szyn naprowadzających w posadzce,

zintegrowany system błyskawicznego suszenia FlashDry®,

system naprowadzający Virtual Treadle®,

technologia Smart 360™

LaserWash 360 Petronova

paskowy napęd urządzenia,

dodatkowe opcje - 3-kolorowa piana, supernabłyszczacz, spłukiwanie wodą R.O., usuwanie owadów,

brak dodatkowych zbiorników,

rolki napędowe wewnątrz szyn,

prowadzenie kabli i węży w specjalnym rozwijanym łańcuchu energetycznym,

wbudowany interfejs sieciowy do kontroli i zarządzania pracą myjni.

LaserWash 360 Petronova

Korzyści:

Zwiększenie Przychodów

LaserWash®360 Plus to szybkie mycie wysokiej jakości. Cechy te minimalizują czas pobytu klienta w myjni. Nieograniczone możliwości konfiguracji programów mycia oraz szereg dodatkowych opcji wyposażenia urządzenia pozwalają na zapewnienie klientom korzystającym z myjni szerokiego wachlarza usług mycia zaspokajając ich czasem wyszukane potrzeby. Dodatkowe możliwości jak usuwanie owadów oraz system błyskawicznego suszenia FlashDry® pozwalają na ustawienie szeregu konfiguracji urządzenia. Te innowacyjne rozwiązania przekładają się bezpośrednio na jakość mycia i satysfakcje klienta opuszczającego myjnię czystym samochodem.

Zwrot z Inwestycji

Zwrot z inwestycji w przypadku myjni LaserWash®360 Plus jest kombinacją kilku czynników takich jak zwiększenie ilości mytych pojazdów, zwiększenie obrotów na jedno umyte auto oraz zredukowanych kosztów na jedno auto. Szybki zwrot poniesionych kosztów inwestycyjnych z jednoczesną świadomością posiadania nowego urządzenia oraz oszczędności zapewniane przez szybkie i wydajne urządzenie potwierdzają jedynie zwiększone zyski.

LaserWash 360 Petronova
f y