biuro@petronova.pl +48 62 737 59 80

Budowa myjni bezdotykowych

LASERWASH - AUTOMATYCZNA MYJNIA BEZDOTYKOWA

Laserwash = Budowa myjni bezdotykowych

Budowa myjni bezdotykowych LaserWash

Myjnia PDQ model LaserWash 360 Plus to myjnia nietypowa, a jednocześnie wyznaczająca kierunek w którym podąża cały świat jeśli chodzi o technikę mycia samochodów. Ktoś kto raz widział lub korzystał z tej myjni zmienia sposób myślenia o mechanicznym myciu samochodu i staje się stałym klientem tej technologii mycia.

Ta technologia mycia zdobywa świat i wkracza także do Polski. Sam proces mycia jest zrobotyzowany podobny do mycia bezdotykowego, ale lancę obsługuje robot, nie człowiek. Nie ma ryzyka dla myjącego, że zostanie oblany wodą podczas mycia, chodzi po mokrej podłodze gdzie są detergenty i niszczy obuwie, zimą jest narażony na zimno i zamarzanie podłoża i pojazdu.

 
 
Laserwash = Budowa myjni bezdotykowych

Budowa myjni bezdotykowych to szansa na opłacalny i stabilny biznes. Jeśli zależy Ci na dochodzie pasywnym, tym bardziej budowa myjni bezdotykowej powinna znaleźć się w kręgu Twoich zainteresowań. Nie wymaga zatrudniania dodatkowych pracowników i nie jest ściśle powiązana z ryzykiem jakie wiąże się z inwestycjami na rynku produktów finansowych.

Od lat rynek myjni samochodowych charakteryzuje się wysoką dynamiką wzrostu i co więcej, należy do niewielu dziedzin, które nie odczuły skutków kryzysu. Według danych GUS w roku 2020 na polskich drogach poruszało się prawie 33 mln pojazdów, z czego samochody osobowe to ponad 25 mln. Jednocześnie szacuje się, że na terenie naszego kraju funkcjonuje ok 4 tyś myjni samochodowych, co oznacza, że na jedną myjnię przypada ok. 8 tyś pojazdów. Łatwo więc wywnioskować, że na rynku jest jest jeszcze sporo miejsca na rentowne funkcjonowanie nowych myjni samochodowych.

Budowa myjni bezdotykowych to dziedzina, w której przodujemy na rynku oferując najlepsze i sprawdzone na świecie rozwiązania. Jednym z nich jest nowoczesna myjnia LaserWash 360® firmy PDQ, będącej liderem na światowym rynku myjni bezdotykowych.

Budowa myjni bezdotykowej LaserWash jest doskonałą inwestycją, bowiem technologia wykorzystana przy jej projektowaniu oraz możliwości jakie oferuje przyciąga rzesze klientów na całym globie.

W pełni automatyczna i w pełni bezdotykowa myjnia LaserWash oferuje szybki proces mycia pojazdów bez wychodzenia kierowcy z auta. Lancę obsługuje robot, który precyzyjnie nakłada najnowocześniejsze, biodegradowalne detergenty opracowane na bazie wieloletnich badań, skutecznie usuwając nagromadzony brud wykorzystując najnowszej generacji dysze ciśnieniowe. Używane środki myjące i proces mycia jest w pełni bezpieczny dla lakieru co bezsprzecznie stanowi jej ogromny walor.

Myjnia zaprojektowana została tak, by oszczędzać zarówno zużywaną wodę jak i energię, a aplikacja na urządzenia mobilne pozwala na zdalne zarządzanie całym systemem i konfigurację programów mycia. Użycie najwyższej jakości komponentów odpornych na korozję ogranicza do minimum konieczność konserwacji i serwisowania, co ma niebagatelne znaczenie z punktu widzenia inwestora. Proces suszenia jest również w pełni zautomatyzowany i wyjątkowo skuteczny, co nie jest często spotykane w myjniach bezdotykowych.

Myjnia bezdotykowa Lase Wash może działać bezawaryjnie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok – niezależnie od warunków atmosferycznych. Klient dokonuje opłaty w terminalu bez konieczności wysiadania z auta. Zastosowany w myjni system efektów świetlnych Laser Głów i kolorowa piana dopełnia przyjemność korzystania z myjni.

Dodatkowo budowa myjni bezdotykowych typu Laser Wash nie wymaga posiadania dużej działki, warunkiem jest dostęp do zasilania i wody. Jej duża przepustowość minimalizuje ryzyko długiego oczekiwania klienta a wyjątkowa efektywność sprawia, że chętnie powracają.

Decydując się na budowę myjni bezdotykowej możesz liczyć na nasze profesjonalne doradztwo i pomoc na każdym etapie realizacji inwestycji.

Budowa myjni bezdotykowych

Myjnia LaserWash 360 Plus pozwala na:

  • oszczędność czasu, ramię robota dużo szybciej i z większą precyzją nakłada środki myjące,
  • oszczędność ilość wody, użytej chemii i energii,
  • po umyciu myjnia osusza specjalnymi dyszami karoserię samochodu, co jest nie spotykane w myjniach bezdotykowych,
  • kierowca siedzi podczas mycia w samochodzie i może obserwować proces mycia na specjalnych wyświetlanych piktogramach, obserwować mycie kolorową pianą lub np. pisać SMS, przeglądać internet,
  • w porze jesiennej lub zimowej większość myjni bezdotykowych musi być wyłączona, myjnia LaserwWash 360 Plus pracuje cały rok bez względu na pogodę.

Budowa myjni bezdotykowych

PRODUCENT Myjni LaserWash

Laserwash = Budowa myjni bezdotykowych

Budowa myjni bezdotykowych

Firma PDQ (na początku pod nazwą Carefree) powstała w 1984 roku i już w 1986 roku powstała pierwsza linia produktów z serii Laserwash i firma zmieniła nazwę na Performance-Dependability-Quality (PDQ). W 1998 roku firma PDQ została zakupiona przez Dover Corporation USA.

PDQ mając 34 letnią historię jest dzisiaj wiodącym światowym liderem produkującym automatyczne myjnie bezdotykowe i może się pochwalić kilkunastoma tysiącami myjni bezdotykowych pracujących na całym świecie.