biuro@petronova.pl +48 62 737 59 80
 Jakie są korzyści dla inwestora z wybudowania myjni LaserWash 360 Plus? W czym jest lepsza od innych myjni samochodowych?

Jakie są korzyści dla inwestora z wybudowania myjni LaserWash 360 Plus? W czym jest lepsza od innych myjni samochodowych?

Myjnie bezdotykowe zawojowały rynek europejski, co nie jest raczej niczym dziwnym. W Polsce ciągle nie mają się jeszcze aż tak dobrze, ale LaserWash360 powinien przyspieszyć proces popularyzacji. Myjnia LaserWash360 zapewnia bowiem wszystkie przewagi myjni bezdotykowej nad myjnią klasyczną, lecz czyni to z nawiązką. Czytaj: wzbogacona jest o szereg funkcji, których na próżno szukać gdzie indziej.

Jakie są korzyści dla inwestora ?

Funkcje te w swoim całokształcie sprawiają, że mycie znacznie przybiera nie tempie, nie zaprzepaszczając dokładności. Klienci nie po to korzystają przecież z myjni, by relaksować się; gdyby akurat tak ułożyli sobie harmonogram, mogliby umyć samochód własnoręcznie, radośnie podgwizdując z różową gąbeczką. Przyspieszony tryb rekreacji to raczej sam pobyt na stacji paliw, a myjnia w jej pobliżu jawi się raczej jako ostatnia i najszybsza formalność.

Jawi się zrozumiale. Dlatego też zadbaliśmy o to, by myjnia LaserWash360 skróciła procedurę mycia do absolutnego minimum. Nie przeczy temu szalenie różnorodny zestaw dostępnych opcji mycia, który zaspokoi najbardziej nawet ekscentryczne zapotrzebowanie klienta; adekwatnie do palety wyborów, interfejs jest bardzo intuicyjny, co dokłada się do oszczędności czasu.

Co jednak interesuje nas najbardziej, to kompromis między czasem, a jakością efektu finalnego. Używane przez nas technologie sprawiają, że nie wygląda to jak “kompromis”, ponieważ żaden z elementów nie traci kosztem drugiego. Ofiary owadów znikają z karoserii równie skutecznie, co i zaschnięty brud. Dzieje się to precyzyjnie, a zarazem błyskawicznie, podobnie, jak odbywa się suszenie w systemie FlashDry.

Taka właśnie jakość w zestawie z szybkością, równają się jakości samopoczucia klientów; nie muszą już czekać ze zniecierpliwieniem i dłonią idealnie wyprofilowaną pod klakson. Wszelkie kolejki oczekujących na swój czas redukują się szybko. Dzięki temu, kierowcy równie szybko na taką myjnię wracają. To sama przyjemność. Nie wspominając o tym, że technologia Smart360 “wyczuwa” np. aktualną pogodę, by następnie zmienić tryb pracy odpowiednio do jej warunków.

Z tego wszystkiego już całkiem jasno wynikają niezrównane korzyści dla inwestora, który postanowiłby wziąć pod swoje skrzydła myjnię LaserWash360. Zadowalający zwrot inwestycji zapewnia bowiem gwarancja wzrostu liczby stałych bywalców, a cała reszta to już lawinowa seria logicznych konsekwencji. Jest czymś jasnym, że koszty na pojedynczy umyty samochód zostają zminimalizowane. Poniesione koszty zwracają się niezwykle szybko, a najnowocześniejsza myjnia na rynku pracuje dalej, działając jak banner reklamowy; 2 w 1.

Myjnia LaserWash360, to po prostu kolejny krok podnoszenia technologicznych standardów, co znajduje swoje równoległe odzwierciedlenie w zadowoleniu klienteli i horrendalnym ograniczeniu kosztów eksploatacji. Ta zapowiedź szybkiego zwrotu budżetu na inwestycję pokrywa się z faktem, że myjnia LaserWash360 to kwintesencja minimalizmu. Być może, wyjątek stanowi tutaj ilość opcji oraz pomnażanie się grona zadowolonych klientów. W tym względzie, inwestor może liczyć na maksymalizm.

Jakie są korzyści dla inwestora ?

Bardzo duże. Skorzystaj z nich już dziś.